Ana sayfa Yeni Sezon

Yeni Sezon

Ekranlarının sevilen günlük dizisi Bir Garip Aşk başarılı bir sezonun ardından 17 haziran cuma günü sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda etti. Peki izleyiciyi entrika ve aşkları ile kasıp kavuran Hint dizisi Bir Garip Aşk yeni sezonuna ne zaman merhaba diyecek? Bir Garip Aşk Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte detaylar

 

Bilindiği üzere yaz sezonunda diziler tatil arasına giriyor. İzleyicilerin de bir kısmının yaz geceleri evde olmaması dizilerin reytinglerini düşürüyor. Ayrıca dizi oyuncularına da bir müddet dinlenme zamanı veriliyor. Bilindiği üzere Bir Garip Aşk dizisi ithal ve hazır bir dizi yani yeni çekilmiyor. 12 sezon boyunca Hindistan Kanalı 4 Lions’da yayınlandı.

 

Bir Garip Aşk 2. sezon ne zaman başlayacak

Daha derin düşünüldüğünde Bir Garip Aşk dizisi de 8 aydır her gün ekranlar da ve izleyiciler her ne kadar çok sevse de biraz sıkılmış olabilirler; ancak verilen yaklaşık 2.5 aylık ara izleyicilerini diziye daha da bağlanmasına yardımcı olacaktır. Bu nedenle Bir Garip Aşk dizisi haziran ayında ara verip 2016 eylül ayında tekrar yeni bölümleri ile başlayacak.